DLACZEGO ŻYCIE JEST LEPSZE KIEDY MASZ PSA ?


Dlaczego życie jest lepsze kiedy masz psa
 Dlaczego życie jest lepsze kiedy masz psa?Z chwilą pojawienia się psa wiele się zmienia a może nawet wszystko czy tego chcesz czy nie te zmiany nastąpią.
A jak zmienia się życie dzięki psu ?
Z pewnością na LEPSZE !


Pies uszczęśliwia...
To Chica przewartościowała moje życie. Jest przy mnie kiedy się budzę i kiedy zasypiam. A budzi mnie swoim zimnym noskiem a wieczorem przynosi mi do łóżka codziennie swoją inną zabawkę na poduszkę. Uwielbiam te momenty, bo one sprawiają jak silna jest między nami więź.
Nawet teraz kiedy piszę ten tekst śpi przy mnie moja psia asystentka.
Jestem jej wdzięczna, że tak szybko przy niej poprawia mi się nastrój kiedy mam jakiś trudniejszy dzień.


Przy psie każdy dzień jest dłuższy...

To prawda. Dzień zaczyna się od spaceru i kończy spacerem czyli koniec długiego spania nawet w weekendy. Z pewnością moja aktywność życia bardziej wzrosła odkąd mam dużego psa a Chica ma sporo energii. 

Hmmm...gdzie te szpilki ?

Odkąd jest Chica to kolekcję butów na wysokim obcasie głównie trzymam w pudełkach zamknięte w szafie. Przy aktywnym psie musiałam kupić duuużo wygodnych ubrań i butów. Ale nic się nie dzieje bez przyczyny a wygody i komfortu potrzebowałam od dłuższego czasu.
Pies wzbogaca codzienne życie a każdy dzień jest inny i bardziej bogatszy a  poranną kawę warto zamienić na spacer z psem. 
Czy chociażby dla takich powodów, których jest oczywiście o wiele wiele więcej, można się długo zastanawiać czy przygarnąć psa?
Moje życie jest zdecydowanie lepsze odkąd pojawiła się w nim Chica :)

 photos & text by : Ewelina Kożuchowska