JAK PIES OKAZUJE NAM MIŁOŚĆ I JAK JĄ ODWZAJEMNIĆ


 Jak pies okazuje nam miłość i jak ją odwzajemnić


Pies i człowiek to wyjątkowy duet. Nie bez powodu niektórzy ludzie cenią sobie bardziej przyjaźń czworonoga niż dwunożnego kumpla. Na przestrzeni  wieków psy nauczyły się perfekcyjnie rozpoznawać ludzkie emocje. 
A miłość, którą potrafi obdarzyć pies, jest niewiarygodnie silna.
Co więc świadczy o psiej miłości?Spojrzenie i dreptanie...

Kiedy nasz pies wpatruje się w Ciebie z wielką czułością a jego spojrzenie jest spokojne, możesz mieć pewność, że robi to z miłości.
Jeżeli zachowuje się jak cieć i podąża za Tobą to kolejny sygnał. że darzy Cię głębokim uczuciem.

Przytulanie ...

Jeżeli nasz czworonóg pragnie się do nas przytulić lub opiera mordkę na Twoich kolanach  to miłość jego jest miłością prawdziwą. Natomiast jeżeli pies lubi Dotyczy to nie tylko przytulania się, ale w ogóle przebywania w naszej obecności w tym samym pomieszczeniu co my.

Powitanie...

Nikt tak energicznie się nie cieszy, kiedy pojawiasz się w drzwiach jak szalejące cztery łapy. Nieważne, czy nie było Cię 5 minut czy 5 godzin pies po prostu szaleje z radości na Twój widok. Nawet jeżeli był to fatalny dzień w pracy to radość Twojego psa staje się ważniejsza a Ty zapominasz o wszelkiej złości.

Jak okazać naszego psu miłość..

Troszczyć się o niego tak jak Twój pies troszczy się o Ciebie. Opiekować się nim w chorobie i szanować. Zabierać na spacery, bawić się z nim, poświęcać mu tyle czasu ile on potrzebuje i żeby wiedział, że jest dla nas wyjątkowy i ważny.Pierwszy listopadowy weekend...

Czego chcieć więcej?
Słońce, pogoda i wspaniała towarzyszka...Chica :)   
                                                          photos & text by : Ewelina Kożuchowska