czwartek, 6 grudnia 2018

CZY MOŻEMY DOSTAĆ PREZENT OD... PSA ?




Pies nie pójdzie do sklepu nie kupi nam prezentu i z pewnością nawet nie wie, że dzisiaj są Mikołajki. 
W internecie jest mnóstwo cennych artykułów co kupić psu na prezent, z czego będzie na pewno zadowolony, ale czy my możemy dostać jakiś prezent od naszego psa ?
Dla mnie prezentem od mojego ukochanego psa  jest to, że znalazł się w moim życiu. 

Prezenty, prezenty...


Wiadomo, że wszelkie święta są głównie dla ludzi ale lubimy też naszych pupili uszczęśliwiać szczególnie w grudniu. Sama się zastanawiałam przez ostatnie dni czy nie kupić dużego pluszaka, ponieważ to drugie Mikołajki Chici a ona uwielbia misie. Ale doszłam do wniosku wczoraj, że zabawek ma tak dużo, że lepiej podaruję jej wyjątkowy wspólny czas razem. 
To była doskonała decyzja :)






Upominek od pupila...Sarna

Czy można dostać jakiś prezent od swojego pupila?

Ostatnio marzyłam aby zobaczyć sarny, ponieważ od września ich zupełnie nie widziałam, kiedy przemierzamy leśne czy łąkowe tereny a uwielbiam te niezwykłe stworzenia.  
Chica zawsze je wytropi i tak właśnie było dzisiaj...
Zaczęła węszyć i wiedziałam, że ktoś jest blisko i okazało się, że to sarna. Patrzyłyśmy na nią w spokoju i tak długo dopóki nie zniknęła w lesie.
To jest kolejny raz, kiedy dziękuję mojemu wiernemu psu, że te dzikie zwierzęta mogę oglądać tak blisko. Chica uwielbia na nie patrzeć, nie szczeka jest zaciekawiona ale w niezwykłym spokoju je obserwuje. 
I tak właśnie było dzisiaj...dziękuję :) Choć dzień jeszcze się nie skończył...

Wszystkim właścicielom psów życzę wyjątkowego mikołajkowego czasu i aby w tym szaleństwie zakupów poświęcić czas dla swojego pupila :)






                                        photos & text by : Ewelina Kożuchowska