CZY MOŻEMY DOSTAĆ PREZENT OD... PSA ?
Pies nie pójdzie do sklepu nie kupi nam prezentu i z pewnością nawet nie wie, że dzisiaj są Mikołajki. 
W internecie jest mnóstwo cennych artykułów co kupić psu na prezent, z czego będzie na pewno zadowolony, ale czy my możemy dostać jakiś prezent od naszego psa ?
Dla mnie prezentem od mojego ukochanego psa  jest to, że znalazł się w moim życiu. 

Prezenty, prezenty...


Wiadomo, że wszelkie święta są głównie dla ludzi ale lubimy też naszych pupili uszczęśliwiać szczególnie w grudniu. Sama się zastanawiałam przez ostatnie dni czy nie kupić jakiejś zabawki, ponieważ to drugie Mikołajki Chici. Ale doszłam do wniosku wczoraj, że zabawek ma tak dużo, że lepiej podaruję jej wyjątkowy wspólny czas razem. 
To była doskonała decyzja :)


Upominek od pupila...Sarna

Czy można dostać jakiś prezent od swojego pupila?

Ostatnio marzyłam aby zobaczyć sarny, ponieważ od września ich zupełnie nie widziałam, kiedy przemierzamy leśne czy łąkowe tereny a uwielbiam te niezwykłe stworzenia.  
Chica zawsze je wytropi i tak właśnie było dzisiaj...
Zaczęła węszyć i wiedziałam, że ktoś jest blisko i okazało się, że to sarna. Patrzyłyśmy na nią w spokoju i tak długo dopóki nie zniknęła w lesie.
To jest kolejny raz, kiedy dziękuję mojemu wiernemu psu, że te dzikie zwierzęta mogę oglądać tak blisko. Chica uwielbia na nie patrzeć, nie szczeka jest zaciekawiona ale w niezwykłym spokoju je obserwuje. 
I tak właśnie było dzisiaj...dziękuję :) Choć dzień jeszcze się nie skończył...

Wszystkim właścicielom psów życzę wyjątkowego mikołajkowego czasu i aby w tym szaleństwie zakupów poświęcić czas dla swojego pupila :)


                                        photos & text by : Ewelina Kożuchowska