JAK CIESZYĆ SIĘ WIOSNĄ Z PSEM

Wiosna to zdecydowanie szaleństwo w przyrodzie!. Warto te wiosenne uroki podziwiać ze swoim psem. A  jak wykorzystać ten czas? Z pewnością aktywnie!

Czas jaki poświęcamy psu jest dla niego bardzo ważny. Zapewnienie mu możliwości nowych miejsc i obiektów są nie niego niezwykle istotne. Dlatego warto o tej porze roku, która zdecydowanie sprzyja większej aktywności odkryć ze swoim pupilem nowe miejsca. 

Zaczynamy szkolenie...

Wiosna to doskonały czas na naukę. Zdecydowanie łatwiej jest wyjść i trenować w terenie. Wieczory są dłuższe co też sprzyja, aby osiągnąć dobre wyniki podczas nauki z psem, ponieważ możemy więcej czasu poświęcić swojemu pupilowi. Ruch...


Każdy pies wymaga aktywności a spacery są konieczne. Psy mieszkające przy domu i mające do swojej dyspozycji cały ogród również powinny odkrywać nowe miejsca oraz mieć swój czas na zabawę z innymi psami. Aczkolwiek ważne jest, aby przede wszystkim brać pod uwagę  stan zdrowia psa, jego kondycję oraz warunki atmosferyczne. Ilość i jakość ruchu również ma tutaj duże znaczenie i należy je dopasować do potrzeb oraz możliwości.


Dla nowej przygody warto aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem :)

Oto jak my cieszymy się wiosną ...