ZWOLNIJ ALE OTWÓRZ SWOJE ZMYSŁY

 Zwolnij ale otwórz swoje zmysły


Życie jest intensywne a dzisiejsze czasy sprawiają, że wiele osób chce żyć w perfekcyjnym świecie. 
Warto zwolnić, wziąść oddech i wybrać się na spokojny wśród przyrody.

Ciepłe dni sprzyjają aktywności ale warto zamienić długie godziny treningów,  na spokojny ale niezwykły spacer w przestrzeni leśnej.

ZNAJDŹ MIEJSCE 

W spokojnych i dzikich miejscach najszybciej można odpocząć, złapać równowagę a jednocześnie połączyć się ze światem przyrody. Ale nie każdy wybierając się do lasu poczuje na początku idealny komfort, kiedy zacznie  padać deszcz lub kiedy trzeba będzie się przeprawiać po zarośniętych ścieżkach. Dzika przyroda jest podobna do życia i czasami jest trudna oraz niewygodna, ale warto wyruszyć w drogę i być wdzięcznym za każdą chwilę.

TU I TERAZ 

Czy w dzisiejszym świecie potrafimy się otworzyć na wszystkie nasze zmysły? Z pewnością nie jest to takie łatwe, ale warto spróbować używając na nowo naszych zmysłów. Dlatego obserwacja co w danym momencie porusza się w trawie, na drzewie, jak spada liść czy jak pachnie las o poranku jest niezwykle ważna i wywołuje u nas uczucie skupienia na danej chwili.

Czy nie lepiej posłuchać odgłosów ptaków niż dźwięku telefonu i wolnym tempem doświadczać wspaniałej leśnej przestrzeni?