LEŚNY ODKRYWCA I ...BOSO PRZEZ LASPiesze wędrówki są niezwykłe. To nie tylko doskonałe źródło aktywności, ale jest również jednym z najlepszych sposobów na niesamowite przygody przy tworzeniu wspomnień, które będą trwać w nas przez całe życie.  A jakie są Wasze ulubione miejsca do wędrówek o świcie? Mój wybór to zdecydowanie las.


POBUDKA O ŚWICIE

O tej porze roku warto korzystać z uroków przyrody i wykorzystać ten czas jak najlepiej. Każda pora dnia ma swoje zalety. Wczesne poranki są idealne na spacery podczas upalnych dni a leśne tereny o tak wczesnej o tej porze po prostu są piękne do obserwacji przyrody. O poranku wszystko budzi się do życia a jednocześnie można odnaleźć dla siebie pewien spokój. 


W POSZUKIWANIU ROSY 

Poranki to idealny czas na chodzenie boso i warto chociaż przez chwilę stanąć i pochodzić bez butów na chłodnej trawie, ziemi lub piasku. Oczywiście nie każdy teren się nadaje i musi być przede wszystkim czysto i bezpiecznie. 
Takie spacerowanie boso kojarzy mi się również z dzieciństwem, bo dla dzieci chodzenie bez butów czy bawienie się w piaskownicy jest po prostu świetną zabawą. Dlatego chodzenie boso o tej porze roku po rosie doskonale odpręża i relaksuje a jednocześnie hartuje organizm. 
Spacer po lesie bez butów to doskonała odnowa naszej więzi ze światem.