INTO THE WILD / KUPUJ W ZGODZIE Z NATURĄMożemy uratować ziemię wytwarzając trwałe produkty a ograniczając ilość odpadów tak aby na dłużej cieszyć się zrównoważonym życiem. Chcesz chronić Matkę Naturę zacznij używać bawełnianych toreb na zakupy!

W dzisiejszych czasach torby na zakupy wielokrotnego użytku zyskują coraz większą popularności i dają wiele korzyści. Bawełniane torby nie tylko chronią środowisko, ale także są bezpieczne i wygodne.


Torba bawełniana SHOPPING BAG  Milichi Design  "INTO THE WILD" powstała z myślą o ochronie dzikiej przyrody:
- aby żyć w czystym środowisku,
- aby nie wyrzucać lecz dbać i szanować,
- aby inspirować ludzi do zmiany,
- aby ZACZĄĆ JUŻ DZIŚ !

BEZPIECZEŃSTWO DLA ZWIERZĄT
Nie wszyscy sobie zdają sprawę jakie zagrożenie przez plastikowe torby może być dla zwierząt. Plastikowe torby czy opakowania trafiają do rzek, jezior, oceanów, które prowadzą do obrażeń a nawet śmierci dzikich zwierząt.

Używając toreb wielokrotnego użytku na zakupy wybieramy bezpieczeństwo i nie powodujemy zagrożenia dla dzikiej przyrody. Torby plastikowe zostały wymyślone niestety głównie dla dobra ludzkiej wygody.

ŚRODOWISKO

Co zatem możemy zrobić, aby znacznie ograniczyć ten wpływ na nasze środowisko? 
Doskonałym rozwiązaniem są torby wielokrotnego użytku.
Wybierając płócienne torby na ramię, w przeciwieństwie do zwykłej torby plastikowej przyczyniamy się do zredukowania ilości produkowanych odpadów, które szkodzą środowisku. Zamiast kupować i wyrzucać plastikowe torby lepiej używać toreb z materiału, które zapobiegają przedostaniu się do naszego naturalnego środowiska zbędnego plastiku.

FUNKCJONALNOŚĆ

Torby bawełniane nie tylko łączą w sobie aspekty ekologiczne ale również są praktyczne i funkcjonalne.
Zaletą torby z materiału stosowaną do wielokrotnego użytku jest to, że jest mocniejsza i bardziej wytrzymała od plastikowej, ponieważ torba bawełniana jest wykonana z trwalszego materiału, który szybko nie pęknie. Dodatkowo torby te posiadają mocne uchwyty, dzięki czemu z łatwością można robić większe zakupy.

Używanie toreb wielokrotnego użytku jest łatwe i praktyczne. Nie zabierają dużo miejsca i warto je zawsze mieć przy sobie. 
Torba bawełniana to nie tylko torba przeznaczona na zakupy spożywcze, ale może stać się również doskonałym elementem, który można nosić przy sobie praktycznie codziennie.
Takie torby idealnie nadają się chociażby na spacer z psem, piknik, wyjście do biblioteki, kina, wernisaż a nawet można w nie spakować akcesoria na ulubione swoje zajęcia kreatywne czy kulinarne.

Wszyscy możemy zaopatrzyć się w taki produkt a tym samym przyczynić się do poprawy środowiska. Dlatego tak ważne jest aby używać bawełnianych toreb i uczynić planetę bezpieczną dla wszystkich. 
Przyszłość planety powinna być zielona, wolna, dzika i łączyć ludzi ze sobą oraz Matkę Naturę.