Gdy wszystko się zmienia... to czas na sfotografowanie swojego psa jeszcze tej jesieni.
Większość właścicieli psów uwielbia fotografować swojego czworonożnego towarzysza. A jak znaleźć najlepsze miejsca do zrobienia urzekających zdjęć tej jesieni? Oto 4 popularne miejsca, aby zachować niesamowite wspomnienia i pielęgnować je przez długi czas.

Najpiękniejsze zdjęcia możemy zrealizować w takich miejscach, w których uwielbiamy spędzać czas ze swoim psem. Nawet podczas codziennej rutyny pojawiają się wyjątkowe chwile, które warto uchwycić aparatem. 

Miejska architektura...

Zdjęcia naszego psa w mieście na tle zróżnicowanej architektury mogą być fascynującym kolażem. Jeżeli pies przyzwyczajony jest do zgiełku miasta, hałasu, ludzi i ma swoje ulubione i doskonale znane miejsca to wykonanie sesji zdjęciowej nie powinno być trudne. Warto ze sobą zabrać ulubione przysmaki dla psa aby były małą nagrodą za cierpliwość.

W parku...


Jesienią o tej porze roku doskonale spędza się czas w parku a liście, które są dosłownie wszędzie to doskonała zabawa dla naszych psów, szczególnie kiedy spotkają swoje psie towarzystwo. Takie radosne chwile podczas wspólnych psich zabaw warto również sfotografować, ponieważ zdjęcia uchwycone podczas biegania wśród kolorowych liści bywają niesamowite. 


W lesie...

Przeciwieństwem miejskiego otoczenia są zdecydowanie leśne przestrzenie. Magiczne tło lasu daje duże możliwości robienia zdjęć szczególnie o tej porze roku, kiedy mamy do czynienia również ze zmianami wśród przyrody. Portrety naszych pupili na tle drzew, leśnych ścieżek na jesieni wyglądają niesamowicie a każde zdjęcia można uchwycić z dużą lekkością na tle jesiennych kolorów i struktur. 

W domu....

Jesień to również chłodna, spokojna i deszczowa aura a w takie dni możemy sfotografować naszego zwierzaka w jego ulubionym miejscu do odpoczynku czy wpatrującego się przez okno.Jeżeli mieszkamy w jednorodzinnym domku to również zdjęcia w ogrodzie podczas zabawy z dziećmi mogą stać się także wspaniałą pamiątką.


Podczas robienia zdjęć naszym pupilom najważniejsze jest to, aby pokazać ich wspaniałą osobowość, emocje a przede wszystkim aby to był miło spędzony czas, bo przecież wspólne chwile zatrzymane w kadrze aparatu pozostaną z nami na zawsze.