IN HOUSE / GRAFIKI DO NOWOCZESNYCH WNĘTRZTworzenie ciekawych aranżacji oraz kompozycji to odpowiednio dobrane elementy dekoracyjne do wnętrza. Dodatki w postaci plakatów mogą ożywić każde wnętrze.

W stylu nowoczesnym główną ozdobą wnętrz są obrazy, grafiki, ponieważ mieszkanie urządzone w takiej stylistyce, bardzo często wymaga dodatkowego ożywienia formą dekoracji, strukturą lub kolorem. Plakaty potrafią uzupełnić każdą przestrzeń w aranżacji wnętrz, jedynym wyzwaniem pozostaje odpowiedni ich wybór do stylu mieszkania. Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza lubią zarówno stonowaną kolorystykę jak również żywe, wyraziste kolory, ale najważniejsze to zachowanie równowagi, która jest kluczem do sukcesu. 

STYLOWE WNĘTRZA Z NOWOCZESNĄ GRAFIKĄ

Stwórz własną kompozycję z kolekcją plakatów In House i ciesz się domową galerią każdego dnia! Kolekcja została zaprojektowana do nowoczesnych wnętrz w czterech wersjach kolorystycznych do wyboru takich jak: Green, Blue, Red, Black. Plakaty In House mogą tworzyć zestaw kompozycji lub również jako pojedynczy element dekoracyjny. Doskonale będą się prezentować w wielu pomieszczeniach zarówno w pokoju dziennym, kuchni, korytarzu


Popularne posty