HELLO / ABOUTMilichi Design to marka i studio, które tworzy produkty wykonane według autorskiego projektu.

Tworzymy przedmioty przede wszystkim z myślą o naturze ale i nie tylko. Wierzymy, że nasze produkty mają cel. Inspiracją są dla nas dzikie przestrzenie.
To miejsce w którym znajdziecie przedmioty dla miłośników czworonogów, oraz dla tych osób dla których natura i dzikie zwierzęta nie są obojętne.
Studio Milichi Design powstało z miłości do psów, wspólnej aktywności i dzikiej przyrody. Szanujemy i cenimy otaczającą naturę i żyjące w niej zwierzęta. Staramy się tworzyć świat lepszym miejscem, bo chcemy zainspirować więcej ludzi do wyjścia na zewnątrz i ponownego połączenia się z Naturą.

Naszą misją jest również zainspirowanie następnej generacji miłośników zwierząt od wczesnego wieku. Dlatego dla najmłodszych powstają produkty Mini Milichi DesignUważamy, że ​​eksponowanie dzieciom tej niesamowitej przyrody na naszej planecie jest najlepszą nadzieją na ochronę jej przyszłości.
Ważny jest czas Tu i Teraz.Cenimy wyzwania i kreatywność ale przede wszystkim swobodę tworzenia. Tworzymy artykuły w prostej formie ale o wysokim kontraście oraz z wyrazistymi detalami.
Bawimy się z naszymi pomysłami, pozostając wiernym naszej marce i to nas odróżnia od innych.
Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych produktów i precyzję wykonania.