DESIGN STUDIO

Milichi Design to marka i studio, które tworzy produkty wykonane według autorskiego projektu.

Studio Milichi Design powstało z miłości i szacunku do dzikiej przyrody, z miłości do psów oraz wspólnej aktywności. 

Cenię wyzwania, kreatywność, ale przede wszystkim swobodę tworzenia. Tworzę artykuły w prostej formie o wysokim kontraście oraz z wyrazistymi detalami. Jednocześnie zwracam szczególną uwagę na jakość swoich produktów i precyzję wykonania. Staram się, aby każdy projekt był połączeniem prostoty w minimalistycznej stylistyce. Unikalne wydruki w czystym monochromatycznym designie z kolekcji Forest Animals i Black White. 
Proste kształty i proste hasła doskonałe dla miłośników przyrody.

Note Cards Box są idealnym dodatkiem do codziennego planowania drobnych notatek czy pomysłów. Przygotowane w praktycznym pudełku znajdą miejsce nie tylko na biurku ale również i w plecaku, wszędzie tam gdzie będzie potrzeba szybkich notatek oraz podczas leśnych wędrówek.
Mają moc inspirowania i są idealnym dodatkiem do codziennego planowania drobnych celów czy pomysłów.Kartki Forest Animals i Black White  doskonale nadają się na różne okazje od życzeń po notatki. Zawierają elementy w prostej formie dzikich zwierząt lub tekst.FROM THE SKETCHBOOK / WALKING THE DOG powstał z myślą dla najmłodszych, który można wykorzystać w formie kreatywnej kolorowanki z motywem miejskiej architektury. LEŚNY PORADNIK


Kubki Milichi Design zaprojektowane głównie w formie monochromatycznej z wysokim połyskiem oraz z wieloma elementami na które składają się proste hasła oraz mieszkańcy lasu.